باشگاه تراکتور: تضمین بدهند بازی می کنیم

به گزارش کنفرانس هکا، fمیرمعصوم سهرابی مدیرعامل تراکتور در گفتگوی جدید با سایت این باشگاه مواضع باشگاه تبریزی را گفته و اعلام کرده که مسئولان باید به این باشگاه تضمین بدهند.

باشگاه تراکتور: تضمین بدهند بازی می کنیم

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران ، وی همچنین اعلام کرده که از نظر فنی این تیم مسئله ای ندارد و آماده آغاز مسابقات است.

در فدراسیون ناهماهنگی وجود دارد

آقای نبی، دبیر کل فدراسیون فوتبال با آقای زنوزی تماس گرفته که این موضوع باید به اطلاع سازمان لیگ هم می رسید، صدور تکذیبیه از سوی سازمان لیگ، نشان داد که هماهنگی بین کمیته های فدراسیون فوتبال وجود ندارد.

باید با خردجمعی تصمیم بگیریم

آقای زنوزی از فرستادن بنده به فدراسیون فوتبال اجتناب کرد؛ چرا که ایشان معتقد است که نماینده تمامی باشگاه ها باید در جلسه ای مشترک حضور داشته باشند تا با خرد جمعی، تصمیم گیری شود.

بازیکن باید از نظر بدنی آماده باشد

پس از صدور مجوز آغاز تمرینات، درب باشگاه و زمین های تمرین به روی بازیکنان باز شد و تمرینات انفرادی و در قالب گروه های چند نفره زیر نظر اعضای کادرفنی تیم پیگیری شد؛ چرا که بازیکنان حرفه ای همواره باید از نظر بدنی آماده باشند و تمرین نکردن طولانی مدت، منجر به اضافه وزن بازیکنان می شود.

چهار بار تست کرونا دادیم

تمامی پروتکل های بهداشتی اعم از ضدعفونی زمین تمرین، تونل ضدعفونی و... را از همان روز اول به بهترین شکل اجرا می کنیم. همچنین تراکتور، تنها باشگاه ایرانی است که چهار مرتبه تست کرونا داده است.

هواپیمای اختصاصی داریم

شرایط مالی، زیرساخت ها و امکاناتی نظیر هواپیمای اختصاصی برای رعایت پروتکل ها را داریم، ولی چند باشگاه دیگرچنین امکاناتی دارند؟

برای عواقب کرونا تضمین می خواهیم

بارها موضع خود را اعلام کرده ایم و آخرین نامه نگاری را نیز روز گذشته با سازمان فوتبال انجام داده و درخواست کرده ایم که عواقب ناشی از آغاز مسابقات در شرایط کنونی را بر عهده گرفته و به ما تضمین دهند و یا اینکه جلسه ای با حضور مدیران عامل تمامی باشگاه های لیگ برتری و دسته یکی تدارک دیده و با خرد جمعی تصمیم گیری شود.

عراق با امکانات بهتر لیگش را تعطیل کرد

کشورهای همسایه ایران همچون عراق، امارات و آذربایجان علی رغم امکانات خوبی که دارند، لیگ هایشان را تعطیل کرده اند، ولی ما با شرایط کنونی که بعضی از تیم ها شرایط مالی برای خرید آب معدنی ندارند، می خواهیم لیگ برتر را استارت بزنیم.

نگرانی فنی نداریم

تراکتور تیم سوم جدول در لیگ برتر بوده و همچنین توانسته به جمع چهار تیم جام حذفی راه یابد؛ پس ما از نظر فنی نگرانی نداریم، بلکه تنها دغدغه ما، حفظ سلامت ورزشکاران و خانواده هایشان است.

تیم ما مسئله ای ندارد

تیم ما از نظر فنی و رعایت پروتکل های بهداشتی هیچ مسئله ای ندارد و تنها نگرانی ما بابت رعایت مسائل این امر، از سوی باشگاه هایی است که شرایط مالی مطلوبی ندارند.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 10998

به "باشگاه تراکتور: تضمین بدهند بازی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه تراکتور: تضمین بدهند بازی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید