بازی Life by You رقیب مجموعه سیمز اواخر بهار سال جاری عرضه خواهد شد

به گزارش کنفرانس هکا، بازی زندگی به وسیله تو (Life by You) حدود یک سال پیش معرفی گردید. این بازی به طور مستقیم با مجموعه سیمز (Sims) رقابت می نماید و از لحاظ سبکی شباهت زیادی با آن دارد. حال این بازی نیز یک تاریخ عرضه دریافت کرد. طبق چیزی که گفته شده ما باید انتهای بهار سال جاری منتظر عرضه بازی زندگی به وسیله تو باشیم.

بازی Life by You رقیب مجموعه سیمز اواخر بهار سال جاری عرضه خواهد شد

بازی زندگی به وسیله تو را شرکت Paradox Interactive طراحی نموده است. این بازی به طور کامل رقیب مجموعه سیمز بوده و قرار است در تاریخ 15 خرداد (4 ژوئن) به شکل دسترسی اولیه عرضه گردد. نکته اینجاست که حالت دسترسی اولیه هنوز نسخه کامل بازی نیست و همچنان احتیاج به اصلاح دارد ولی اخیراً به یک روند بسیار پیروز در جهانی گیمینگ تبدیل شده است. همینطور اینکه هواداران می توانند این بازی را از امروز پیش خرید بکنند.

در بازی زندگی به وسیله تو کاربران کنترل بسیار بیشتری روی بازی نسبت به هر عنوان شبیه ساز زندگی دیگری دارند. در نتیجه افراد می توانند موارد مختلفی را در این بازی کنترل نموده و آزادی عمل بسیار زیادی دارند. نکته اینجاست که در این بازی کل جهان آن برای شما طراحی شده است. در نتیجه شما می توانید انسان های آن را ساخته، شخصیت های مختلفی طراحی نموده و کارهای متفاوتی انجام دهید. شما می توانید هر کاری در جهانی بازی انجام دهید و روند آن به طور کامل در دستان شما است.

جهانی بازی زندگی به وسیله تو به طور کامل باز است. شما می توانید به روش های مختلفی در آن رفت و آمد نموده و کوشش کنید این جهان را کشف نموده و حتی در آن توسعه ایجاد کنید. نکته اینجاست که قابلیت شخصی سازی در زندگی به وسیله تو بسیار زیاد است. به این شکل که شما تمامی عناصر این بازی را می توانید از نو طراحی کنید و به طور کامل مسیر خود را طراحی کنید.

طبق چیزی که شرکت سازنده اعلام نموده، هسته اصلی بازی زندگی به وسیله تو جامعه ای است که کاربر طراحی می نماید. کاربران آزادی عمل بسیار زیادی در این بازی دارند و در نتیجه می توانند هر چیزی که بخواهند را بسازند. حال سلیقه کاربر می تواند یک بازی ساده با روند معمولی باشد یا اینکه یک جهانی بسیار عجیب و خاص طراحی کند.

شرکت Paradox سابقه بسیار زیادی در جهانی گیمینگ و مخصوصاً سبک استراتژی دارد. از بازی های این شرکت می تان به کروسیدر کینگز (Crusader Kings) اشاره نمود که یکی از عناوین به شدت پیروز در سبک استراتژی است. از طرفی این شرکت طراحی بازی Cities: Skyline است که به ساخت زندگی به وسیله تو یاری می نماید. شرکت پارادوکس توانست عملکرد بسیار خوبی در این چند سال اخیر داشته باشد و در نتیجه مجموعه سیمز با یک رقیب بسیار سرسخت روبرو است.

منبع: Gamespot

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 16 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 17141

به "بازی Life by You رقیب مجموعه سیمز اواخر بهار سال جاری عرضه خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی Life by You رقیب مجموعه سیمز اواخر بهار سال جاری عرضه خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید