بازداشت 25 شهروند بحرینی توسط نیروهای امنیتی

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران: نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه با حمله به مناطق المعامیر و المالکیه ضمن یورش به ده ها باب منزل مسکونی 25 شهروند این کشور را بازداشت کردند.

بازداشت 25 شهروند بحرینی توسط نیروهای امنیتی

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از العالم؛ منطقه المعامیر بحرین امروز (پنج شنبه) شاهد حمله نیروهای امنیتی آل خلیفه بود. در این حمله چندین منزل مسکونی مورد یورش این نیروها قرار گرفت. در این یورش نیروهای امنیتی ضمن پرتاب گاز اشک آور به درون منازل مسکونی، پنج تن را بازداشت کردند.

نیروهای امنتی بحرین در جریان این حمله پس از ضرب و شتم اهالی منازل مسکونی، در مقابل اعتراض آن ها نسبت به هتک حرمت و نقض حریم شخصی خانواده ها، از گاز اشک آور استفاده کردند.

به گفته شاهدان عینی در جریان حمله به یکی از منازل مسکونی، نیروهای امنیتی ضمن فحاشی و ارتکاب اعمال غیراخلاقی و منافی عفت، در منزل به جست وجو برای یافتن نوجوانی 16ساله پرداختند. این نیروها در این منزل در مقابل اعتراض اعضای خانواده نسبت به اعمال ناشایست آن ها، اهالی منزل از جمله پدر و دختر خانواده را تهدید به قتل کردند.

در منطقه المالکیه نیز واحدهایی از نیروهای امنیتی بحرین با یورش به تعدادی از منازل، معترضان را ضرب و شتم و به اموال و دارایی های ساکنان منطقه خساراتی وارد کردند. در این یورش، حدود 20 تن که اغلب نوجوان و کودک بودند، توسط مهاجمان بازداشت شدند.

همچنین این نیروها در منطقه المالکیه، یک راهپیمایی مسالمت آمیز را با خشونت هرچه تمام سرکوب کردند.

در حملات اجرا شده در این مناطق زنان به شدت از سوی مهاجمان ترسانده شدند.

لازم به ذکر است که نیروهای امنیتی در حمله به این منطقه ضمن بازرسی منازل، اقدام به شکستن در و پنجره ها و تخریب وسایل منزل می کردند.

بحرین از 7 روز پیش شاهد آغاز یک سلسله راه پیمایی هرروزه به مدت دو هفته است. این راه پیمایی های اعتراضی به مناسبت بزرگ داشت دومین سالگرد آغاز انقلاب مردمی بحرین علیه رژیم آل خلیفه در 14 فوریه برگزار می شود.

آیان کتاب: مجموعه ای از بهترین کتاب های دنیا را در این مجموعه بخوانید

دبی: دبی: زیباترین شهر حاشیه خلیج فارس و امارات

منبع: تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8697

به "بازداشت 25 شهروند بحرینی توسط نیروهای امنیتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت 25 شهروند بحرینی توسط نیروهای امنیتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید