اینستاگرام درحال توسعه قابلیت تازه Blend برای تماشای دونفره ریلز است

به گزارش کنفرانس هکا، دیجیاتو: اینستاگرام با ایجاد یک Blend و دعوت دوست خود به آن، مطابق ویدیو های موردعلاقه شما یک فید اختصاصی ریلز برای شما دو نفر می سازد.

اینستاگرام درحال توسعه قابلیت تازه Blend برای تماشای دونفره ریلز است

اینستاگرام درحال توسعه یک قابلیت نو به نام Blend است که یک فید خصوصی ریلز برای شما و کاربر دیگر ایجاد می کند و براساس علایق مشترک، ویدیو هایی برای شما دو نفر به نمایش می گذارد. این ویژگی هنوز درحال آزمایش است و هنوز مشخص نیست چه زمانی اینستاگرام آن را برای عموم منتشر می کند.

یک منبع آگاه در ایکس با انتشار اسکرین شاتی از Blend، خبر از توسعه این قابلیت داده است. براساس این اسکرین شات، اینستاگرام به شما امکان ساخت یک Blend را می دهد که می توانید دوست خود را به آن دعوت کنید. در این Blend، اینستاگرام مطابق ویدیو هایی که شما دو نفر برای یکدیگر در DM فرستاده اید و علایق مشترکتان، یک فید اختصاصی ریلز می سازد. اینستاگرام به TechCrunch گفته که این ویژگی هنوز به صورت داخلی درحال بررسی است.

اگر دوستی را به یک Blend دعوت کنید، اینستاگرام فید شخصی سازی شده از ریلز ایجاد می کند که احتمال می دهد شما دو نفر به آن علاقه دارید. به نظر می رسد Blend تا حدودی شبیه قابلیتی در اسپاتیفای با همین نام است؛ این ویژگی که در سال 2021 راه اندازی شد، به دو نفر اجازه می دهد آهنگ های موردعلاقه خود را در یک پلی لیست مشترک داشته باشند.

در اسکرین شات بالا می بینیم که Blend بین شما و کاربر دیگر خصوصی خواهد بود و می توانید هر زمان که بخواهید، یک Blend را ترک کنید. اینستاگرام جزئیات خاصی درباره این ویژگی و اینکه آیا Blend ها به طور مداوم ویدیو های نو دریافت می کنند یا بعد از مدت زمان مشخصی به روزرسانی می شوند، منتشر نکرده است.

این قابلیت به گونه ای طراحی شده که به کاربران امکان می دهد ریلز های نوی را ببینند؛ از آنجایی که افراد قبلاً از طریق DM برای یکدیگر ریلز می فرستادند، اینستاگرام اکنون از این داده ها برای توصیه ریلز های نو استفاده می کند.

منبع: انتخاب
انتشار: 11 فروردین 1403 بروزرسانی: 11 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16409

به "اینستاگرام درحال توسعه قابلیت تازه Blend برای تماشای دونفره ریلز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام درحال توسعه قابلیت تازه Blend برای تماشای دونفره ریلز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید