ایران می تواند آمریکا را شکست دهد

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران: مربی پیشین تیم والیبال گنبد گفت: تیمی که از برزیل ست می گیرد و ایتالیا را شکست می دهد توانایی پیروزی مقابل آمریکا را دارد.

ایران می تواند آمریکا را شکست دهد

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران در دومین روز مسابقات جام بزرگ قهرمانان با نتیجه 3 بر 2 ایتالیا را شکست داد. خلیل آزمون سرمربی پیشین تیم گنبد که چند سالی است به همراه پسرش - سردار آزمون - در شهر کازان روسیه به فعالیتش ادامه می دهد به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: پیروزی مقابل ایتالیا در هر شرایطی یک شگفتی و کار بزرگ است. تمام بازیکنان ایتالیا در لیگ این کشور بازی می نمایند و در واقع بهترین های این کشور هستند. بازیکنان ایران خیلی خوب برابر ایتالیا ایستادند که در نهایت منجر به پیروزی آنها شد.

آزمون درباره تیم ملی برزیل بیان کرد: سطح والیبال برزیل با دیگر کشورهای جهان متفاوت است. آنها سیستم هایی را در زمین اجرا می نمایند که دفاع مقابلشان خیلی سخت است. تیم ایران اگر در دریافت وضعیت بهتری داشت، می توانست برزیل را بیشتر تحت فشار قرار دهد. والیبال ایران تا حدی پیشرفت نموده که اگر یکسری مسائل آن مثل دریافت اول رفع گردد به راحتی به تیمی باج نمی دهد و برای خیلی از قدرت ها مشکل ساز می گردد.

خلیل آزمون در خصوص دیدار فردای ایران با آمریکا گفت: یک ست از بازی دو تیم آمریکا و برزیل را دیدم. سیستم بازی آمریکا قدرتی است و ما اگر بتوانیم دریافت ها اول خوبی داشته باشیم، می توان به پیروزی مقابل این تیم امیدوار بود. تیمی که از برزیل ست می گیرد و ایتالیا را شکست می دهد توانایی پیروزی مقابل آمریکا را دارد.

maeaedu.ir: آموزش باید برای همه در دسترس باشد

منبع: تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6014

به "ایران می تواند آمریکا را شکست دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران می تواند آمریکا را شکست دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید