اولین جشن قهرمانی پرسپولیس در خارج از تهران

به گزارش کنفرانس هکا، با تنها یک امتیاز، پرسپولیس قهرمان خواهد شد اما این بار جشن قهرمانی اش را نه در استادیوم آزادی، بلکه باید در شهر جم و دور از هوادارانش برگزار کند.

اولین جشن قهرمانی پرسپولیس در خارج از تهران

اولین جشن قهرمانی پرسپولیس در خارج از تهران

با تنها یک امتیاز، پرسپولیس قهرمان خواهد شد اما این بار جشن قهرمانی اش را نه در استادیوم آزادی، بلکه باید در شهر جم و دور از هوادارانش برگزار کند.

تا اینجای کار که به خاتمه فصل هجدهم لیگ برتر رسیده ایم، پرسپولیس چهار بار قهرمان شده که اولینش را در دوره نخستی لیگ برتر با علی پروین جشن گرفت. دومین قهرمانی پرسپولیس در فصل هفتم لیگ برتر با افشین قطبی و باز هم در هفته خاتمهی درز آزادی رقم خورد دو قهرمانی بعد از آن را هم پرسپولیسی ها در همین استادیوم جشن گرفتند.

در فصل شانزدهم با رجحان برابر ماشین سازی در تبریز قهرمانی خود را قطعی کردند و هفته آخر در آزادی جشن قهرمانی برپا کردند. فصل گذشته هم آنها سه هفته زودتر قهرمان شده بودند اما جشن شان را در آزادی برگزار کردند.

الان اما شرایط لیگ طوری است که قهرمان لیگ از بین دو تیم سپاهان و پرسپولیس معرفی می گردد و قرمزها که هفته آخر میهمان پارس جنوبی هستند، فرصت برگزاری جشن قهرمانی احتمالی در استادیوم آزادی را از دست داده اند و اگر قهرمان شوند، باید در شهرستان جم جشن بگیرند.

11 - 180

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3245

به "اولین جشن قهرمانی پرسپولیس در خارج از تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین جشن قهرمانی پرسپولیس در خارج از تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید