انتقاد همسر شهید مرتضی آوینی از تهیه کننده سریال گاندو

به گزارش کنفرانس هکا، مریم امینی همسر شهید مرتضی آوینی با انتشار یادداشتی تاکید نمود استفاده سازندگان سریال گاندو از نام موسسه شهید آوینی به عنوان تهیه کننده غیرقانونی است.

انتقاد همسر شهید مرتضی آوینی از تهیه کننده سریال گاندو

خبرآنلاین متن یادداشت مریم امینی را منتشر نموده که در آن آمده است: این روزها به بهانه پخش سریال تلویزیونی گاندو، نام موسسه شهید آوینی و آقای مجتبی امینی، مدیر عامل پیشین آن به عنوان تهیه کننده سریال زیاد مطرح می گردد. خانواده شهید آوینی لازم می داند به اطلاع عموم برساند که این نام که قانوناً پس از شهادت سید مرتضی آوینی باید به خانواده تعلق می داشته به سبب برخی بی قانونی ها در اختیار موسسه دیگری قرار گرفته که هیچ یک از اعضای خانواده در آن حضور نداشته اند، با آن همکاری ننموده اند و اطلاعی از ساز و کار آن ندارند. پایان پس از دوندگی های فراوان سال پیش این نام به موسسه ای باز پس داده شد که زیر نظر خانواده اداره می گردد، و نام موسسه قبلی به انتخاب مدیرانشان به موسسه آرای شهید آوینی تغییر یافت. در کمال تعجب، موسسه به نام انتخابی خود وفادار نماند و فعالیت هایش را کماکان با همان عنوان قبلی ادامه می دهد. گویی تنها جایی که این تغییر نام را به رسمیت می شناسد، دفتر ثبت شرکت هاست!

همسر شهید آوینی در ادامه نوشته: مدیر محترم موسسه هم ظاهرا این موضوع را فراموش نموده اند و با استفاده از عنوان پیشین به معرفی خود می پردازند. حال آنکه آرای شهید آوینی هم قابلیت کافی دارد برای آنکه موسسه ای را به نام خود مزین کند. خانواده شهید آوینی فارغ از مجادلات مرتبط با سریال گاندو و بحث های محتوایی آن، اعلام می نماید که در موسسه آرای شهید آوینی نقشی نداشته و انتظار دارد آن مؤسسه خود را به رعایت قوانین نظام جمهوری اسلامی ملتزم بداند، کلیه فعالیت های خود را با نام جدیدا ثبت شده اش ادامه دهد و موجب سردرگمی مخاطبان نگردد.

9410

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: آی سینما
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4108

به "انتقاد همسر شهید مرتضی آوینی از تهیه کننده سریال گاندو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد همسر شهید مرتضی آوینی از تهیه کننده سریال گاندو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید