انتقاد رئیس سازمان مدیریت یزد از سهم استان از منابع اعتباری صندوق نوآوری و شکوفایی

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/یزد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد، تسهیلات اختصاص یافته به این استان را از محل صندوق نوآوری و شکوفایی ناکافی خواند.

انتقاد رئیس سازمان مدیریت یزد از سهم استان از منابع اعتباری صندوق نوآوری و شکوفایی

به گزارش خبرنگاران ، حمیدرضا نصیری زاده در جلسه کارگروه توسعه اقتصاد دانش بنیان از مجموعه کارگروه های ذیل ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد در سالن اجتماعات سازمان، با اشاره به این که این سازمان سال گذشته با تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه، 50 میلیارد ریال از اعتبارات استانی را به یاری های فنی اعتباری اختصاص داد، توضیح داد: این اقدام با هدف یاری به رونق کسب و کار هم چنین توجه به شرکت های دانش مبنا صورت گرفت.

وی اضافه نمود: سازمان این اعتبار را برای یاری غیرمستقیم به شرکت ها و طرح های گردشگری درنظر گرفت تا آن ها بتوانند یارانه سود تسهیلات خود را از این طریق دریافت نمایند.

دبیر شورای برنامه ریزی و توسعه استان یزد با بیان این که این انتظار از صندوق نوآوری و شکوفایی وجود دارد تا حداقل 10 برابر اعتبار استانی اختصاص داده شده به این امر، تسهیلات به شرکت های متقاضی استان اعطا کند.

وی هم چنین تسریع در فرایند کارشناسی ها و اعتماد به کارشناسی استان ها را توسط صندوق خواهان شد و گفت: کل تسهیلات اختصاص داده شده به شرکت های دانش بنیان در محل مورد نظر صرف شده است.

نصیری زاده در عین حال، قیمت رقابتی را یکی از مسائل پیش روی شرکت های دانش بنیان توصیف کرد و گفت: قیمت در بومی سازی فناوری های نوین و صادرات فناوری ها نقش کلیدی دارد.

در بخش دیگری از این نشست دو طرح دانش بنیان با عنوان طرح دیسپاچینگ نوین و هوشمندسازی شبکه توزیع و کاهش آفات گلخانه ای با یاری عوامل بیولوژیکی ارائه شد.

این سومین نشست کارگروه توسعه اقتصاد دانش بنیان بود که جلسات آن به ریاست اداره کل صنعت، معدن و تجارت و دبیری پارک علم و فناوری استان برگزار می گردد.

مجله آیرخ: مجله گردشگری و مسافرتی

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8903

به "انتقاد رئیس سازمان مدیریت یزد از سهم استان از منابع اعتباری صندوق نوآوری و شکوفایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد رئیس سازمان مدیریت یزد از سهم استان از منابع اعتباری صندوق نوآوری و شکوفایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید