انبارهای کالای بهداشتی زیر ذره بین بازرسان تعزیرات

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران گفت: 2 تیم بازرسی تخصصی برای آنالیز انبارهای کالای بهداشتی شامل ماسک، دستکش و مواد شوینده در نظر گرفته شده است.

انبارهای کالای بهداشتی زیر ذره بین بازرسان تعزیرات

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از ایرنا، احمد جعفری یکشنبه 4 اسفند ضمن هشدار به متصدیان داروخانه ها، مراکز فروش کالاهای بهداشتی و پزشکی در شهرستان های استان تهران اضافه نمود: با احتکارنمایندگان و گران فروشان این وسایل برخورد قانونی می گردد.

وی اظهارکرد: هرگونه احتکار، اخفا و امتناع، کم فروشی، گران فروشی، عدم عرضه کالا و محصولات بهداشتی و پزشکی یا تقلبی و غیراستاندارد از سوی داروخانه ها به مصرف نمایندگان جرم تلقی و با متخلفان به شدت برخورد قضایی می گردد.

این مسئول اعلام نمود: تعداد 5 تیم بازرسی تا عادی سازی شرایط به بازرسی از داروخانه ها و انبارها برای جلوگیری از احتکار وسایل بهداشتی می پردازند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران افزود: مردم به اخبار کذب و شایعات بی اساس توجه ننمایند و داروخانه ها در سطح شهرستان های استان موظف اند کالاهای بهداشتی و پزشکی را به نرخ مصوب قانونی به مصرف نمایندگان عرضه نمایند.

جعفری نسب یادآور شد: هرگونه افزایش قیمت خودسرانه یا عدم عرضه کالا به مصرف نمایندگان جرم تلقی و با افراد متخلف به شدت برخورد قاطع و قضایی می گردد.

وی اظهار کرد: گشت مشترک تعزیرات حکومتی، دانشگاه علوم پزشکی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل استاندارد در داروخانه ها و مراکز فروش کالاهای بهداشتی و پزشکی در شهرستان های استان تهران انجام می گردد و در صورت مشاهده تخلف با اخلالگران در عرضه کالاهای بهداشتی و پزشکی در محل وقوع تخلف رسیدگی و به شدت برخورد قاطع و قانونی انجام می گیرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران تأکید کرد: مردم شهرستان های استان در صورت مشاهده هر نوع تخلفی در داروخانه ها با سامانه 135 اداره تعزیرات حکومتی و 124 سازمان معدن و تجارت تماس بگیرند.

در پی تائید خبر ورود ویروس کرونا به کشور و شایعه ورود آن در استان تهران مردم به داروخانه ها برای تهیه ماسک هجوم آوردند که بعضی از داروخانه ها با کمبود ماسک روبرو شدند و بعضی نیز قیمت آن را افزایش دادند.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8742

به "انبارهای کالای بهداشتی زیر ذره بین بازرسان تعزیرات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انبارهای کالای بهداشتی زیر ذره بین بازرسان تعزیرات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید