امید داشتیم لیگ تعطیل گردد، هر روز شرایط سخت تر می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتسال آذرخش بندرعباس و سن ایچ ساوه روز آدینه در هفته ششم لیگ برتر فوتسال به مصاف هم می روند.

امید داشتیم لیگ تعطیل گردد، هر روز شرایط سخت تر می گردد

عباس روزپیکر سرمربی تیم آذرخش در این خصوص به خبرنگاران، گفت: بازی بسیار سختی داریم. درواقع این مسابقه، جدال آماده ترین تیم لیگ یعنی سن ایچ با ناآماده ترین تیم است. ما تمرینات را دیرتر از تمام تیم ها و چهار روز مانده به شروع مسابقات شروع کردیم. سعی کردیم تمرینات خوبی داشته باشیم ولی بازیکنانمان مصدوم شدند و شرایطمان سخت است.

وی ادامه داد: تیم سن ایچ و تفکرات جواد اصغری مقدم سرمربی این تیم را می شناسیم. آنها تیم جوان و خیلی خوبی دارند. تمریناتی داشته ایم و ان شاءالله در کنار یک نمایش خوب، نتیجه قابل قبولی هم بگیریم.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش با بیان اینکه این تیم انواع و اقسام مسائل را دارد، تاکید نمود: هر روز شرایط سخت تر می گردد. امید داشتیم لیگ بعد از هفته ششم تعطیل گردد که اینطور نشد ولی بازی هفته هشتم با مس به تعویق افتاده و می توانیم دو هفته ای فرصت بازسازی داشته باشیم. دغدغه ما ناآماده بودن بدن بازیکنان است. خوشبختانه فاصله مسابقات هر هفته بیشتر می گردد و این شانس را می دهد که بیشتر تمرین کنیم.

روزپیکر در خاتمه درباره اینکه تیم آذرخش باوجود مسائل اقتصادی هزینه های سفر و اسکانش را چطور تامین می نماید؟ گفت: آقای استاندار و دیگر مسئولان برای سفر و اسکان تیم را حمایت می نمایند ولی نمی دانم چرا حمایت آنها در فاز قراردادها عملی نمی گردد. ما این فصل را با منفی 70 درصد دریافتی شروع کردیم؛ یعنی از فصل گذشته 70 درصد طلب داریم. در صحبت های مسئولان استان و باشگاه هم صحبت منفی نمی شنویم و امیدواریم زودتر اتفاقات مثبت رخ بدهد. متاسفانه همین فصل دو بازیکن خوبمان را به خاطر مسائل اقتصادی از دست دادیم. یکی از بازیکنانمان به منطقه ویژه رفت تا کار کند و یکی دیگر هم کارمند شده است فقط به این خاطر که در فوتسال پولی نبود. ان شاءالله که در این زمینه به زودی اتفاقات خوبی برای تیم رخ بدهد.

سبزوار: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

طفره: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4516

به "امید داشتیم لیگ تعطیل گردد، هر روز شرایط سخت تر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید داشتیم لیگ تعطیل گردد، هر روز شرایط سخت تر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید