امنیت در دو سوی مرزهای چهارگانه برقرار است

به گزارش کنفرانس هکا، فرمانده مرزبانی ناجا گفت: امنیت در دو سوی مرزهای چهارگانه برای بازگشت زائران اربعین حسینی برقرار است.

امنیت در دو سوی مرزهای چهارگانه برقرار است

به گزارش خبرنگاران، سردار قاسم رضایی در حاشیه بازدید از انتهاه مرزی مهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شاهد موج انتهای و افزایشی بازگشت زائران به کشور هستیم و هماهنگی، امنیت و آمادگی مرزبانان در دو سوی مرزهای چهارگانه برقرار است.

وی با قدردانی از مرزبانان دو کشور برای ایجاد هماهنگی و تعامل لازم در تسهیل تردد زائران، افزود: هم اکنون که مرزهای کشور از امنیت و نظم خوبی برخوردار است، خدمت رسانی مرزبانان در دوسوی مرز به زائران اربعین به بهترین شکل در حال انجام است.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به موج افزایشی ورود زوار به میهن عزیزمان، گفت: همه مرزبانان مستقر در مرزها و انتهاه های مرزی، تا انتها عملیات بازگشت زائران به کشور آماده خدمات رسانی و تسهیل در تردد زوار هستند.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار رضایی اظهار داشت: امیدواریم با انتها یافتن موج بازگشت زوار در اربعین سال جاری، بتوانیم با استفاده از تجربیات به دست آمده در اربعین سال بعد، خادم خوبی برای زائران حضرت اباعبدالله بوده تا تدابیر بهتری اتخاذ شود.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6654

به "امنیت در دو سوی مرزهای چهارگانه برقرار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امنیت در دو سوی مرزهای چهارگانه برقرار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید