افشین پیروانی چگونه به پرسپولیس برگشت؟

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران اردیبهشت سال 94 به عنوان مدیر تیم ملی انتخاب شد تا امور اجرایی ملی پوشان را در زمان حضور کارلوس کی روش در راس کادر فنی بر عهده بگیرد. دوره ای نسبتا کوتاه مدت، اما پرحاشیه که منجر به محرومیت پنج ساله او در سال های بعدی شد.

افشین پیروانی چگونه به پرسپولیس برگشت؟

پیروانی که در اوایل هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر جای محمود خوردبین را در پرسپولیس به عنوان سرپرست تیم گرفت به دلیل بعضی ابهامات اقتصادی در زمان حضورش در کادر اجرایی تیم ملی با محرومیت پنج ساله از سوی کمیته اخلاق فدراسیون برای حضور در فوتبال ایران روبرو شد.

بازیکن پیشین پرسپولیس و تیم ملی با همین حکم مجبور به ترک پرسپولیس شد تا جای او را محسن خلیلی پر کند. البته پیروانی به حکم کمیته اخلاق اعتراض کرد تا پس از چند بار رفت و آمد به فدراسیون فوتبال، محرومیتش از سوی کمیته استیناف فدراسیون لغو شده و شرایط برای بازگشت او فراهم گردد.

پیروانی پس از دوری یک فصل و نیم از جمع سرخپوشان پایتخت با حکم محمدحسن انصاریفرد جای محسن خلیلی را گرفت. خلیلی در حالی از مسئولیتش در باشگاه پرسپولیس کنار گذاشته شد که در این مدت بدون حاشیه وظایفش را انجام داد.

اما این که چگونه پیروانی به پرسپولیس برگشت سوالی است که باید محمدحسن انصاریفرد در خصوص دلایلش شرح دهد.

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس در مصاحبه با خبرنگاران اشاره ای به توافق انصاریفرد با پیروانی برای برگشت داشت و مطرح کرد که مدافع پیشین سرخپوشان به مدیرعامل باشگاه تعهد داده است که دیگر اتفاقات و حاشیه های گذشته تکرار نگردد و یاری کند تا این تیم با آرامش کارش را پیش ببرد.

در این مورد گفته می گردد کاپیتان پیشین پرسپولیس رایزنی هایی را هم با سلطانی فر داشته تا برای یاری به پرسپولیس با وی نیز مشورت کند.

وبلاگ پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

کالارنا: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6567

به "افشین پیروانی چگونه به پرسپولیس برگشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشین پیروانی چگونه به پرسپولیس برگشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید