افزایش حوادث کار در سمنان، مرگ 24نفر در حوداث کار استان

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/سمنان مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان از افزایش فوتی های ناشی از حوادث کار در این استان اطلاع داد و گفت: 337 نفر مصدوم ناشی از حوادث کار از ابتدای فروردین تا سرانجام بهمن ماه سال جاری به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.

افزایش حوادث کار در سمنان، مرگ 24نفر در حوداث کار استان

دکتر مهدی نوروزی در جمع خبرنگاران بااعلام این خبر اظهار کرد: از مجموع مصدوم حوادث کار استان سمنان در 11 ماه گذشته 308 نفر مرد و 29 نفر زن بودند.

وی ادامه داد: شمار مصدومان حوادث کار استان سمنان از ابتدای فروردین تا سرانجام بهمن ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش یافته است.

دکتر نوروزی اعلام کرد: از فروردین تا بهمن ماه سال جاری 24 نفر و در مدت مشابه سال گذشته 23 نفر به علت حوادث کار در استان سمنان جان خود را از دست دادند.

وی اضافه نمود: آمار حوادث کار منجر به فوت در 11 ماه گذشته سال جاری در مقایسه با مدت مشابه 1399 افزایش 4 درصدی را نشان می دهد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان گفت: از مجموع فوتی های حوادث کار این استان از ابتدای فروردین تا سرانجام بهمن سال جاری 23 نفر مرد و یک نفر زن بودند.

دکتر نوروزی با اشاره به تعدد حوادث نلشی از کار در معادن اظهار داشت: بیشترین حوادث کار در استان سمنان مربوط به معدن و کارهای ساختمانی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13335

به "افزایش حوادث کار در سمنان، مرگ 24نفر در حوداث کار استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش حوادث کار در سمنان، مرگ 24نفر در حوداث کار استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید