افزایش اعتبار هزینه ای همدان در بودجه 99

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی همدان گفت: با وجود شرایط سخت اقتصادی کشور با رایزنی های مسئولان، بودجه هزینه ای این استان 10 درصد افزایش یافت.

افزایش اعتبار هزینه ای همدان در بودجه 99

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، اسکندر صیدایی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی همدان در شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به تقدیم لایحه بودجه 99 توسط رئیس جمهوری به مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در این لایحه مجموع اعتبارات هزینه ای در بودجه 99 معادل 362 میلیارد تومان است که این میزان نسبت به سال 98 که 324 میلیارد تومان بوده 10 درصد رشد داشته است.

او با بیان این که منابع عمومی بودجه 99 کل کشور نسبت به سال گذشته 8. 4 درصد افزایش داشته است، گفت: اعتبارهای تملک دارایی های سرمایه ای استان از 86 میلیارد تومان به 230 میلیارد تومان رسیده است.

صیدایی اضافه کرد: در این میان اعتبارهای سه درصد نفت از 59 میلیارد تومان به 34. 6 میلیارد تومان کاهش یافته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی همدان تاکید نمود: درآمد سال جاری بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی باید براساس مالیات باشد که بر اساس این برنامه در بودجه سال 99 باید درآمد مالیاتی کشور هزار میلیارد تومان باشد.

او با اشاره به رونمایی از سند ارتقای شرایط زنان و خانواده استان همدان گفت: در این برنامه افق جهت گیری در سه سال آینده تدوین شده است.

3napix.ir: مجله تفریحی و سرگرمی عکسها

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7753

به "افزایش اعتبار هزینه ای همدان در بودجه 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش اعتبار هزینه ای همدان در بودجه 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید