استقبال احزاب دیدار مشترک یمن از مواضع الحوثی، تبریک اولین عملیات موازنه بازدارندگی

به گزارش کنفرانس هکا، احزاب دیدار مشترک یمن از مواضع رهبر انصار الله این کشور استقبال کرده و اولین عملیات موازنه بازدارندگی در برابر متجاوزان به یمن را تبریک گفتند.

استقبال احزاب دیدار مشترک یمن از مواضع الحوثی، تبریک اولین عملیات موازنه بازدارندگی

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از شبکه تلویزیونی الجهته، احزاب دیدار مشترک مواضع روز گذشته سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصار الله یمن درباره آخرین تحولات سیاسی و نظامی را ستودند.

احزاب دیدار مشترک در بیانیه خود از تلاش های انجام شده برای گشودن چند کانال دیپلماتیک با تعدادی از کشورها - در سایه محاصره یمن از سوی کشورهای متجاوز از 26 ماه مارس سال 2015 میلادی تاکنون - استقبال کردند.

احزاب دیدار مشترک در این بیانیه همچنین اولین عملیات هجومی موازنه بازدارندگی را - که یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن دیروز اجرا کرد و در جریان آن تاسیسات نفتی الشیبه شرکت آرامکو را هدف قرار داد - تبریک گفت.

این عملیات در پاسخ به تداوم تجاوزگری علیه یمن به سرکردگی عربستان و امارات انجام شد که پلیدترین کشتار را علیه یمنی ها مرتکب می شوند.

احزاب دیدار مشترک عملیات ویژه دیروز پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن را درچارچوب حمله به اهداف مشروع توصیف کرد و از ائتلاف متجاوز به یمن خواست تا محتوای این پیام را زور درک کرده و محاصره و تجاوزگری خود را متوقف کنند و از مانع تراشی در جهت روند سیاسی دست برداشته و در یمن دخالت نکرده و اعمال قیمومیت نکنند.

سبزوار: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

طفره: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4946

به "استقبال احزاب دیدار مشترک یمن از مواضع الحوثی، تبریک اولین عملیات موازنه بازدارندگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال احزاب دیدار مشترک یمن از مواضع الحوثی، تبریک اولین عملیات موازنه بازدارندگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید