استعفا نداده ام در محل کارم حاضر هستم

به گزارش کنفرانس هکا، فرهاد پرورش در مصاحبه با خبرنگاران، درباره استعفا از مدیرعاملی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با تکذیب این خبر گفت: من استعفایی نداده ام و اگر هم اتفاقی بیفتد جابجایی در سمت ها است.

استعفا نداده ام در محل کارم حاضر هستم

مدیرعامل هما با بیان اینکه در حال حاضر همچنان مدیرعامل این شرکت هستم، افزود: از حدود 2 ماه پیش به عنوان نماینده ایران در سازمان جهانی هواپیمایی (ایکائو) به عنوان یکی از نهادهای زیرمجموعه سازمان ملل متحد که دفتر آن در کانادا مستقر است انتخاب شده ام. طبیعی است به محض اینکه از ایران بروم فرد دیگری به جای من در هما خواهد بود.

وی با بیان اینکه زمان جابجایی سمت ها از سوی وزیر راه و شهرسازی مشخص می شود، ادامه داد: وزیر باید زمان رفتن به ایکائو را ابلاغ کند که هنوز این ابلاغیه صادر نشده است.

پرورش در خصوص انتخاب جانشین وی و حضور زهره شرف بافی عضو هیئت مدیره هما در جایگاه مدیرعاملی این شرکت شرح داد: خانم دکتر شرف بافی یکی از چند گزینه مطرح برای مدیرعاملی هما است و ممکن است افراد دیگری هم برای این سمت در نظر گرفته شده باشند که هنوز مصداق قطعی جانشینی مشخص نیست.

مدیرعامل هما درباره استعفا از عضویت در هیئت مدیره هما گفت: با توجه به اینکه قانونا فردی اگر سه جلسه در جلسات هیئت مدیره غایب باشد خود به خود کنار گذاشته خواهد شد بنابراین به محض اینکه در ایکائو مستقر شوم عملا از عضویت در هیئت مدیره هما نیز کنار خواهم رفت.

وی ادامه داد: در حال حاضر نماینده پیشین ایران در سازمان ایکائو به ایران برنگشته است و تا زمانی که ابلاغیه وزیر راه و شهرسازی برای نماینده جدید صادر نشود نفر قبلی همچنان در کانادا باقی خواهد ماند.

پرورش در خصوص تعویض قطعه خراب شده هواپیمای ای تی آر زمینگیر شده گفت: یکی از قطعات این هواپیما که جزء قطعاتی که همراه با هواپیماها از فرانسه به تهران حمل شد، نبود خراب شد که با توجه به اینکه هواپیما تحت وارانتی کمپانی سازنده قرار داشت قطعه خراب شده به صورت کاملا رایگان برای ما ارسال شد و این هواپیما با رجیستر EP-ITD در حال حاضر فعال شده و امروز پس از تعمیر در راستا تهران - رامسر - تهران پرواز داشت.

مدیرعامل هما در پاسخ به این پرسش که چرا هواپیمای نو خراب شد، گفت: خراب شدن هواپیما و نیاز به تعویض قطعات آن امری طبیعی در تمام دنیاست و شرایط مختلف از جمله آب و هوا در خرابی هواپیما تاثیر داشته است.

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6678

به "استعفا نداده ام در محل کارم حاضر هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعفا نداده ام در محل کارم حاضر هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید