استراماچونی: امشب برمی گردم

به گزارش کنفرانس هکا، در ایران، رسانه های اجتماعی بطور گسترده استفاده می شوند، بسیار بالاتر از آنچه ما در ایتالیا عادت نموده ایم. طرفداران قدم به قدم همه دشواری هایی را که تیم ، بالاتر از همه من به عنوان مربی، از لحظه اول داشت، دنبال کردند. قبل از شکست مقابل پرسپولیس در دربی ما از چهار بازی فقط دو امتیاز داشتیم. به همین دلیل است که بازگشت ما، با ابزار فنی و مالی محدود، همه را مجذوب خود نموده است.

استراماچونی: امشب برمی گردم

سرمربی تیم استقلال تهران تایید کرد امشب به تهران برمی گردد.

به گزارش ایلنا، سایت ایتالیایی iltirreno نوشت: استراماچونی ایران را ترک کرد و همین مسئله باعث شد تا طرفدارانش به خیابان بریزند. استراماچونی تصمیم به بازگشت به ایتالیا گرفته است. پس از ماه های سخت و آشفته که او در استقلال سپری کرد به دنبال عدم پرداخت حقوقش تصمیم به ایران گرفت و طرفداران این تیم خواهان بازگشت سرمربی شان هستند. این در حال حاضر باعث شده ما او را خیلی بیشتر از یک مربی در نظر بگیریم.

استراماچونی، می توانی شرح بدهی که چه اتفاقی افتاده است؟

متأسفانه ، پس از کوشش های ناموفق متعدد ، این قرارداد به دلیل علنی که به باشگاه وارد شده است به طور یک جانبه فسخ شد.

چرا تصمیم به بازگشت به ایتالیا گرفتید؟

من فکر نمی کردم که با این تیم در صدر جدول رده بندی قرار بگیریم و تقریباً به همراه 100،000 تماشاگر پیروزی بزرگی را در بازی های خانگی تجربه کنیم. اما تصمیم قانونی اجتناب ناپذیر بود و ناامیدی عظیم به دنبال داشت. دیگر معنی نداشت که در آنجا بمانیم بدون اینکه بتوانم کار کنیم.

آیا انتظار داشتید که امور شما به یک امور دولتی تبدیل گردد؟

حتی اگر علاقه مردم هم به من بسیار زیاد بود با این وجود تصور نمی کردم چنین تظاهراتی به خاطر من انجام بدهند.

آیا می توانید شرح دهید که سیاست ورزش ایران چگونه است؟

بیان با صراحت آن مقداری سخت است، اما فوتبال از اهمیت زیادی در ایران برخوردار است و تیم ما متعلق به دولت است و به طور موثق توسط مدیران سیاسی اداره می گردد.

طرفداران حتی برای دفاع از آن به خیابانها رفتند ...

در ایران، رسانه های اجتماعی بطور گسترده استفاده می شوند، بسیار بالاتر از آنچه ما در ایتالیا عادت نموده ایم. طرفداران قدم به قدم همه دشواری هایی را که تیم ، بالاتر از همه من به عنوان مربی، از لحظه اول داشت، دنبال کردند. قبل از شکست مقابل پرسپولیس در دربی ما از چهار بازی فقط دو امتیاز داشتیم. به همین دلیل است که بازگشت ما، با ابزار فنی و مالی محدود، همه را مجذوب خود نموده است.

آیا این درست است که حتی زنان ایران نیز درگیر این ماجرا هستند؟

این چیزی است که مرا به شدت تحت تأثیر قرار داد. با وجود محدودیت ها، زنان ایرانی بسیار نزدیک به فوتبال هستند، هر فرصتی که برای حضور در تمرین بود با اشتیاق حضور می یافتند. حیف که آنها نمی توانند در مسابقات رسمی از نزدیک تماشاگر باشند، اما نمی خواهم وارد موضوعات بزرگتر از حیطه خودم شوم.

قوی ترین احساسی که در این ماه ها تجربه نموده اید چه بود؟

شاید برد مقابل تراکتور در تبریز؛ رقیب بزرگ و بسیار غنی تر از باشگاه ما. دوازده سال بود که استقلال در آنجا پیروز نشده بود و استقلال هرگز چهار گل به ثمر نرسانده بود. یک محیط واقعاً غیرقابل توصیف. در فرودگاه در راه بازگشت ازدحام دیوانه وار بودند. در آن لحظه تیم متوجه شد که می توانیم به رده های بالا صعود کند.

اگر اوضاع درست گردد به استقلال برمی شد؟

من قبلاً به بازیکنانم گفتم: من امشب برمی گردم.

رپورتاژ آگهی: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7821

به "استراماچونی: امشب برمی گردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: امشب برمی گردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید