اختصاص بیش از 603 میلیون تومان اعتبار بلاعوض برای منازل مسکونی

به گزارش کنفرانس هکا، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: بیش از 603 میلیون تومان اعتبار بلاعوض برای خرید این منازل مسکونی اختصاص داده شده است.

اختصاص بیش از 603 میلیون تومان اعتبار بلاعوض برای منازل مسکونی

به گزارش خبرنگار ، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به خرید 618 وسیله ضروری زندگی برای خانوار های نیازمند کرمانشاهی در امسال، گفت: بیش از 603 میلیون تومان اعتبار بلاعوض برای خرید این منازل مسکونی اختصاص داده شده است.

کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کمیته امداد با یاری خیران نیک اندیش برای خانوار های مددجو وسایل ضروری زندگی خریداری می نماید.

رحمتی پور با بیان اینکه در سه ماهه نخست امسال 618 وسیله ضروری زندگی برای خانوار های تحت حمایت کرمانشاهی خریداری شده، بیان کرد: این وسایل شامل فرش و موکت، اجاق گاز، تلویزیون، آبگرمکن و کولر بوده است.

وی ادامه داد: کمیته امداد برای تامین هزینه خرید این تعداد لوازم ضروری زندگی بیش از 603 میلیون تومان اعتبار بلاعوض اختصاص داده که بخش قابل توجهی از این اعتبار از محل یاری های مردمی تامین شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: مراجعه به دفاتر کمیته امداد یا سایت الکترونیکی emdad.ir از راه های مشارکت در تامین وسایل ضروری زندگی برای خانوار های نیازمند و محروم است.

انتهای پیغام/ز

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4526

به "اختصاص بیش از 603 میلیون تومان اعتبار بلاعوض برای منازل مسکونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص بیش از 603 میلیون تومان اعتبار بلاعوض برای منازل مسکونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید