احساس میشل اوباما در جریان مراسم تحلیف ترامپ

به گزارش کنفرانس هکا، بانوی نخست سابق آمریکا از احساسش در جریان مراسم تحلیف ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا گفت و اضافه نمود، فرزندانش در جریان مراسم تحلیف دونالد ترامپ گریه می کردند چون آنها خانه ای را که مدت هشت سال در آن ساکن بودند، ترک می کردند.

احساس میشل اوباما در جریان مراسم تحلیف ترامپ

میشل اوباما، بانوی نخست سابق آمریکا در مراسمی گفت: و بعد ما باید با خانواده ترامپ دیدار می کردیم. آن روز، بسیار حساس بود. ما باید در مراسم می نشستیم و به جمعیتی نگاه می انداختیم که بازتاب کشور نبود و من باید در میان حاضران به عنوان معدود افراد رنگین پوست می نشستم. این واقعاً پر از احساس بود. زمانی هم که سوار هواپیما شدم، تمام آن هشت سال را پشت سر خود گذاشتم.

میشل اوباما در پاسخ به اینکه چه احساسی درباره کم اهمیت شدن دستاوردهای باراک اوباما توسط ترامپ دارد، گفت: مردم همواره این سوال را از من می پرسند و می توانم صادقانه بگویم ناراحتی ما برای میراث نیست، ما در کاخ سفید نبودیم تا میراث خود را بر جای بگذاریم بلکه ناراحتی ما برای کشور است. آنچه من را ناراحت می نماید چیزی است که برای کشور به صورت کلی روی می دهد. آنچه وجدان واقعی ماست، این است که چه نوع کشوری را برای فرزندان یا نوه هایمان برجای می گذاریم.،ایسنا

pariha.ir: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

kalarena.com: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4085

به "احساس میشل اوباما در جریان مراسم تحلیف ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احساس میشل اوباما در جریان مراسم تحلیف ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید