اجرای طرح متفاوت در سکوهای استادیوم تبریز برای بازی برابر استقلال

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، ابراهیم نصیری عصر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: ما در بازی مقابل استقلال از طرح ترکیبی شامل بنر و پرچم استفاده نموده ایم که متفاوت تر از طرح موزائیکی است، البته طرح موزائیکی بزرگ نیز مدنظرمان هست که در بازی های آینده آن را پیاده خواهیم کرد.

اجرای طرح متفاوت در سکوهای استادیوم تبریز برای بازی برابر استقلال

وی با بیان اینکه این طرح ترکیبی به پیشنهاد طرفداران اجرا می گردد، اضافه کرد: به تازگی جلسه ای با مسئولان سکوها برگزار نموده ایم که اجرای این طرح در ان جلسه از سوی طرفداران پیشنهاد شد و در نهایت باشگاه لوازم مورد احتیاج را خریداری نموده و روز آدینه این طرح در سکوهای تی تی و اوز به اوز اجرا می گردد و امیدوارم جلوه استادیوم را زیباتر کند.

نصیری ضمن درخواست از طرفداران برای پوشیدن پیراهن قرمز گفت: بنده از طرفداران درخواست دارم که برای ورود به استادیوم، حتماً کارت ملی به همراه داشته باشند و همچنین تنها به تیم خود انرژی دهند. سال جاری توجه به شعارهای سکوها از سوی فدراسیون بیشتر شده و شعار نامرتبط می تواند به ضرر تراکتور تمام گردد. برنامه های باشگاه برای این بازی متنوع بوده و امیدوارم روز باشکوهی را رقم بزنیم.

وی ادامه داد: تراکتور به تازگی از سوی یک رسانه بین المللی به عنوان پنجمین تیم پرطرفدار جهان مطرح شده است و از رسانه های ملی و استانی انتظار می رود به طرفدارانی که با این زیرساخت ها چنین آماری را خلق کردند، توجه ویژه تر گردد. پس از خلق چنین حماسه ای، شبکه های جهانی و ملی به طرفداران تراکتور نگاه خاص دارند و می خواهیم در بازی روز آدینه با خلق صحنه های زیبا فرهنگ و شخصیت بالایمان را نشان دهیم.

معاون فرهنگی باشگاه تراکتور اظهار کرد: طرفدارانمان نوع حمایت از تراکتور را می دانند و به خوبی نسبت به مسائلی که می تواند به تراکتور آسیب برساند، مطلع هستند. همچنین از طرفدارانی که از سایر استان ها با تقبل هزینه گزاف به تبریز می آیند هم تشکر می کنم و از آنان درخواست دارم با احتیاط کامل در جاده ها تردد نمایند.

وی اظهار داشت: بنده از طرفداران که در سایر شهرها تیم را تنها نمی گذارند هم تشکر کنم؛ چرا که آنان یکی از سرمایه های اصلی هستند.

آیان کتاب: مجموعه ای از بهترین کتاب های دنیا را در این مجموعه بخوانید

دبی: دبی: زیباترین شهر حاشیه خلیج فارس و امارات

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6944

به "اجرای طرح متفاوت در سکوهای استادیوم تبریز برای بازی برابر استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح متفاوت در سکوهای استادیوم تبریز برای بازی برابر استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید