اتحاد 450 نفر از مدیران غول های فناوری و رهبران تجارت و سرمایه گذاری ایالات متحده برای مبارزه با کرونا

به گزارش کنفرانس هکا، بیش از 450 نفر از رهبران تجاری، سرمایه گذاران، مدیران غول های فناوری و چهره های عمومی نامه ای سرگشاده امضا کردند که در ان متعهد به رهبری جسورانه برای متوقف کردن شیوع عالم گیری کرونا در آمریکا شده اند.

اتحاد 450 نفر از مدیران غول های فناوری و رهبران تجارت و سرمایه گذاری ایالات متحده برای مبارزه با کرونا

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، در این نامه که توسط راشل کارلسون مدیرعامل Guild Education نوشته شده، آمده است که رهبران مشاغل می توانند برای تعیین سرعت شیوع کرونا در سراسر کشور بسیار مهم باشند و از امضا کنندگان نامه خواسته می شود که همه عزم خود را جزم کنند تا کارمندانشان را برای پیشگیری از شیوع کرونا به خانه بفرستند.

در این نامه از مدیران کسب و کار خواسته شده است که در مبارزه با COVID-19 رهبری جسورانه ای داشته باشند. بیماری ناشی از ویروس کرونا را می توان با فرتادن کارمندان به خانه و حمایت از کارمندان ارشد تا حد زیادی کنترل کرد. افزون بر این ها می توان ضمن حمایت مادی و معنوی از کارمندان، نرخ هراس عمومی از کرونا را کاهش داد.

در بخشی از این نامه تاکید شده است که باید از میلیون ها آمریکایی که در خط مقدم کار می کنند(مانند داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی ، که نمی توانند تعطیل شوند) حمایت کرد. این نامه به سرعت بین بخش خصوصی ایالات متحده پخش شده است و مدیران شناخته شده جهانی فناوری از جمله مدیر عامل زوم، اریک یوان به امضای نامه پرداختند.

این روزها مدیر عاملان تأثیر عظیمی در ایجاد نفوذ اجتماعی به روشی مثبت دارند. در این مثال خاص(شوع کرونا) حضور مدیران در نقش حامی کارمندان می تواند از شیوع کرونا پیشگیری کند. COVID-19 یا بیماری ناشی از ویروس کرونا ، طی چند هفته گذشته در سراسر جهان شیوع پیدا کرده است و تا روز یکشنبه ، بیش از 160،000 نفر آلوده شده اند و بیش از 6000 نفر نیز جان باخته اند. ایالات متحده 62 مرگ و بیش از 3200 مورد ابتلا را گزارش داد.

اما ، همانطور که در این نامه اشاره شده است ، اقدامات دولت برای جلوگیری از بیرون آمدن مردم کافی نبوده است.در این بیانیه علاوه بر مجموعه تعهداتی که از رهبران مشاغل درخواست شده است ، اقداماتی مانند حمایت از صاحبان مشاغل کوچک با خرید کارتهای هدیه و کمک به بخش مراقبت های بهداشتی و داروخانه ها به هر طریق ممکن نیز مورد توجه واقع شده است.

رپورتاژ آگهی: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: انتخاب
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9287

به "اتحاد 450 نفر از مدیران غول های فناوری و رهبران تجارت و سرمایه گذاری ایالات متحده برای مبارزه با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحاد 450 نفر از مدیران غول های فناوری و رهبران تجارت و سرمایه گذاری ایالات متحده برای مبارزه با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید