ابراهیمی بازیکن هفته لیگ ستارگان

به گزارش کنفرانس هکا، بدون توجه به اینکه او چگونه این خطوط را با بازیخوانی خوب خود مرتبط ساخت آمادگی جسمانی و مهارتش باعث شد تا 2 گل به تیم السد بزند.

ابراهیمی بازیکن هفته لیگ ستارگان

به گزارش خبرنگاران ، روزنامه استاد الدوحه با قرار دادن نام امید ابراهیمی در ترکیب تیم منتخب هفته دهم لیگ ستارگان قطر و انتخابش به عنوان بازیکن برتر هفته نوشت:امید ابراهیمی درخشش خود را در ترکیب تیم الاهلی در بازی با تیم السد نیز ادامه داد.این بازی بهترین بازی خود را با به ثمر رساندن 2 گل از مجموع 4 گل به ثمر رسیده در نبرد برابر السد به نمایش گذاشت.

در ادامه این مطلب آمده:امید ابراهیمی رمز پیروزی تیم الاهلی مقابل السد بود.این هافبک برجسته کلید ارتباطی خطوط حمله، میانی و دفاعی بود و نقش مهمی را ایفا کرد.بدون توجه به اینکه او چگونه این خطوط را با بازیخوانی خوب خود مرتبط ساخت آمادگی جسمانی و مهارتش باعث شد تا 2 گل به تیم السد بزند.بازیکن تیم الاهلی سزاوار عنوان بهترین بازیکن هفته دهم لیگ ستارگان به خاطر بازی عالی خود برابر السد بود. بازی ای که برای تیم الاهلی یکی از سخت ترین های فصل جاری بود.این بازی برای امید ابراهیمی و الاهلی یک آزمایش واقعی و سخت محسوب می شد.

3-165

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1088

به "ابراهیمی بازیکن هفته لیگ ستارگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیمی بازیکن هفته لیگ ستارگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید