آموزش تخصصی کارشناسان نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گردشگری انجام می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، خبرگزاری مهر/ براساس خبرهای بدست آمده، آموزش تخصصی کارشناسان نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گردشگری انجام می گردد.

آموزش تخصصی کارشناسان نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گردشگری انجام می گردد

یحیی نقی زاده محجوب گفت: در راستای افزایش دانش و معلومات تخصصی کارشناسان ناظر بر تأسیسات گردشگری، اداره کل نظارت دو برنامه را در قالب برنامه های تخصصی آموزشی، در دستور کار دارد.

وی اضافه نمود: 8 و 9 اسفند ویژه برای کارشناسان نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی و راهنمایان گردشگری در تهران برگزار می گردد و کارشناسان ناظر استانهای ما در کل کشور در این دوره آموزشی و گردهمایی شرکت خواهند کرد.

نقی زاده یادآور شد: هدف این است که نیروهای فعال در این عرصه با آخرین دستاوردها، شیوه ها، ابتکارات حوزه آژانس داری بخش گردشگری در سطح بین الملل و کشورمان آشنا شوند و ضوابط و چارچوب کار با حوزه دفاتر را مرور نمایند و همین طور با سیستم های الکترونیکی فروش خدمات سفر یا طرز کار OTA ها آشنا شوند.

مدیر کل نظارت، ارزیابی و خدمات گردشگری ادامه داد: برنامه بعدی ما آموزش ناظرین تأسیسات گردشگری از جمله مراکز اقامتی، پذیرایی و تفریحی است که در فرصت اوایل سال آینده و پس از تعطیلات عید انجام خواهد شد و در این دوره نیز ناظرین تخصصی حضور خواهند داشت.

وی اضافه نمود: این نظارت تخصصی باعث می گردد سطح خدمات در تاسیساتی که این خدمات را ارائه می نمایند، بالا برود. بعلاوه در فرآیند کارها و اخذ مجوز و تمدید آن تسهیلات ایجاد گردد و از مسائل و موضوعات تخلفات صنفی کاسته گردد و نهایتاً اینکه نظارت هدفمند و پیشگیرانه ای از سوی ناظرین اعمال گردد و بتوانند فضای ایمن و سالمی را در عرصه خدمات به سفر فراهم آورند.

منبع: همگردی
انتشار: 8 اسفند 1402 بروزرسانی: 8 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15491

به "آموزش تخصصی کارشناسان نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گردشگری انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش تخصصی کارشناسان نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گردشگری انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید