آقای بازیگر: با همه وجودم به سوریه رفتم

به گزارش کنفرانس هکا، بازیگر فیلم جشن تولد با اشاره به سفر خود به یک منطقه نظامی در سوریه گفت: می دانستم که چه اتفاقات دشواری در زمان فیلمبرداری و در مواجهه با داعشی ها خواهیم داشت، اما با همه وجودم به سوریه رفتم.

آقای بازیگر: با همه وجودم به سوریه رفتم

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، علیرام نورایی از بازیگران سینمای ایران در گفت وگویی با اشاره به فراوری بخشی از فیلم جشن تولد در کشور سوریه گفت:در فیلم جشن تولد هم می دانستم که چه اتفاقات دشواری در زمان فیلمبرداری و در مواجهه با داعشی ها خواهیم داشت، اما با همه وجودم به سوریه رفتم. اطمینان هم دارم که پیشنهاد بازی در این فیلم به خیلی از بازیگران دیگر هم شد اما به دلیل شرایط سخت منطقه قبول نکردند! نمی خواهم وارد حاشیه ها شوم اما برای من حضور در این فیلم خیلی مهم بود.

وی اضافه کرد: تجربه حضور در کنار مدافعان حرم برای زندگی ام لازم بود

نورایی در پاسخ به این سئوال که برای پذیرش بازی در فیلم جشن تولد و در مدت زمان حضور در منطقه نظامی سوریه دچار ترس و واهمه ای هم شدید؟ گفت: هنگامی که چراغ های داخل هواپیمای ما حدود 20دقیقه قبل از فرود در فرودگاه دمشق خاموش شد و مهمانداران به ما درباره اتفاقاتی که خواهد افتاد توضیحاتی ارائه دادند، بیشتر فهمیدم که وارد کجا شده ام! اما من باید این سفر را تجربه می کردم و برای زندگی ام لازم بود تا در کنار مدافعان حرم و مردان بزرگ مدافع سرزمینم قرار بگیرم. فیلم جشن تولد را در شرایط خیلی سختی فیلمبرداری کردیم، در لوکیشنی واقعی که دشمن مقابل ما قابل رؤیت بود و گاهی حتی لازم بود مثل بچه های مدافع حرم مقابل آن ها قرار بگیریم! اما برایم افتخاری بود که در چنین پروژه ای باشم و بتوانم گوشه ای از رشادت های سربازان رشید اسلام را نشان دهم.

وی در گفت وگو با ویژه نامه نوروزی همشهری پایداری، در پاسخ به این سئوال که آیا بازهم حاضر به حضور در چنین آثاری است؛ گفت: حتما این کار را انجام می دهم و با وجود همه سختی هایی که برایم پیش آمد با افتخار سرم را بالا می گیرم و از این که در چنین فیلم های میهن پرستانه ای بازی کردم، احساس غرور می کنم.

علیرام نورایی آثاری ارزنده در سینمای مقاومت همچون یتیم خانه ایران و جشن تولدو فیلم ضد داعشی امپراتور جهنم در کارنامه دارد.

رپورتاژ رایگان: 10az10: آگهی رایگان، رپورتاژ رایگان، آگهی بنری ارزان، خرید بک لینک

روسیه: روسیه: سفر به کشور پهناور تزارها، مسکو، سن پطرزبورگ، سوچی و کازان

منبع: تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8672

به "آقای بازیگر: با همه وجودم به سوریه رفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای بازیگر: با همه وجودم به سوریه رفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید