شروع مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد پزشکی از امروز

به گزارش کنفرانس هکا، مهلت مجدد برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی از امروز دوشنبه 25 فروردین شروع می گردد و به مدت سه روز ادامه دارد.

شروع مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد پزشکی از امروز

به گزارش خبرنگاران، مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی از امروز دوشنبه 25 فروردین شروع می گردد و تا 27 این ماه ادامه دارد، داوطلبان در زمان مشخص شده می توانند نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

همچنین داوطلبانی که پیروز به ثبت نام نشده اند و یا داوطلبانی که هزینه ثبت نام را پرداخت نموده و کد پیگیری دریافت نموده اند ولی به دلیل اتمام مهلت ثبت نام نتوانسته اند ثبت نام نمایند و همچنین کسانی که احتیاج به تصحیح و ویرایش اطلاعات و مدارک خود دارند، می توانند در مهلت تعیی شده(از امروز) نسبت به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات خوددر زمان فوق اقدام نمایند.

بنا بر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، داوطلبان قبل از اقدام به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون که بر روی سایت این مرکز قرار داده شده است را مطالعه نمایند.

آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 99 در روزهای 26 و 27 تیرماه سال 99 برگزار می گردد و طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی بر اساس برنامه قبلی بوده است و چنانچه دبیرخانه شورای آموزش پزشکی تخصصی تغییری در آن بدهد در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

مجله عکسها: مجله تفریحی و سرگرمی عکسها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9901

به "شروع مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد پزشکی از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد پزشکی از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید