شروع فرایند جدایی رسمی همسر حاکم دبی؛ احتمال ثبت یک رکورد در پرداخت پول برای طلاق

به گزارش کنفرانس هکا، رسانه های انگلیسی از شروع اقدامات رسمی برای طلاق حاکم دبی و همسرش از یکدیگر خبر می دهند.

شروع فرایند جدایی رسمی همسر حاکم دبی؛ احتمال ثبت یک رکورد در پرداخت پول برای طلاق

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، رسانه های انگلیسی گزارش دادند شاهزاده هیا بنت الحسین(خواهر ناتنی عبدالله دوم پادشاه اردن) و همسر شیخ محمد بن راشد حاکم دبی(البته یکی از همسران وی) وکلایی را برای طلاق از حاکم دبی به خدمت گرفته است تا یک نبرد قضایی را شروع کند.

یک منبع مطلع از این مسئله، حضور هیا 45 ساله به همراه جلیله دختر 11 ساله و زاید هفت ساله اش را در کاخ سلطنتی لندن تکذیب ننموده، است.

رسانه های انگلیسی گزارش دادند شاهزاده هیا، یک وکیل انگلیسی به نام شاکلتون را به خدمت گرفته است ،همان وکیلی که شاهزاده چارلز ولیعهد انگلیسی وی را هنگام طلاق از شاهزاده دیانا به خدمت گرفته بود، و شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم 69 ساله دبی هم یک وکیل انگلیسی به نام هلن وارد را به خدمت گرفته است.

روزنامه تایمز نوشته است شاکلتون وکیل خاندان سلطنتی انگلیس از سرسخت ترین وکلای طلاق در دنیا به شمار می رود و لندن هم به مکانی مشهور به حل و فصل اختلافات خانوادگی میان ثروتمندان و افراد مشهور تبدیل شده است.

این روزنامه اضافه نمود گمان می رود که حل و فصل اقتصادی میان شاهزاده هیا و حاکم دبی، فراتر از مبلغی باشد که دادگاه در سال 2016 برای پرداخت به همسر فرهاد احمدف ثروتمند روسی که اصالتا اهل جمهوری آذربایجان است، مشخص نموده بود که میزان آن 453 میلیون پوند بود.

این روزنامه نوشت شاهزاده هیا خواهر ناتنی عبدالله دوم پادشاه اردن در کاخی در لندن که ارزش آن 85 میلیون پوند است ودر نزدیکی کاخ کانزنگتون واقع شده است، زندگی می نماید. این شاهزاده اردنی آن طور که به نظر می رسد از ماه ها پیش برای زندگی جدید در انگلیس برنامه ریزی می نموده است که شرکتی با عنوان کندلایت سرفیسز را در نوامبر گذشته تاسیس نموده بود.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4027

به "شروع فرایند جدایی رسمی همسر حاکم دبی؛ احتمال ثبت یک رکورد در پرداخت پول برای طلاق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فرایند جدایی رسمی همسر حاکم دبی؛ احتمال ثبت یک رکورد در پرداخت پول برای طلاق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید