آزادی: کاری می کنم کادرفنی استقلال از تصمیمش پشیمان شود، عاشقی من تاوان داشت؛ یک روز برمی گردم

به گزارش کنفرانس هکا، مهاجم تیم فوتبال استقلال تأکید کرد روزی به استقلال برمی گردد تا کادرفنی از تصمیم شان برای قرار گرفتن او در لیست خروج پشیمان شوند.

آزادی: کاری می کنم کادرفنی استقلال از تصمیمش پشیمان شود، عاشقی من تاوان داشت؛ یک روز برمی گردم

محمدرضا آزادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره قرار گرفتن در لیست خروج استقلال، دلایل بازی نکردنش و دیگر مسائل صحبت کرد.

خبرنگاران: روز گذشته پس از خروج از باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفتی در استقلال می مانی ولی در لیست خروج این تیم قرار گرفتی.

سلبقه مربی است و نمی توانم چیزی بگویم. شاید سبک کاری سرمربی به من نمی خورد. خیلی مسائل وجود داشت که نتوانستم در استقلال بمانم.

خبرنگاران: فکر می کنی به مقدار کافی به تو فرصت بازی داده شد؟

فرصتی داده نشد که خودم را نشان دهم. به عشق استقلال از اروپا به این تیم آمدم و کار آنطور که تصور کرده بودم، پیش نرفت. از آمدن به استقلال پشیمان نیستم، چون عاشقی تاوان دارد. استقلال را خیلی دوست داشتم و الان هم مسئله ای برای جدایی ندارم. دوست داشتن تاوان دارد و امروز باید این شکلی جدا شوم. یک روزی دوباره به استقلال برمی گردم و برای این تیم گل هم می زنم تا کسانی که اذیتم کردند، پشیمان شوند.

خبرنگاران: منظورت کادرفنی و فرهاد مجیدی است؟

دقیقا منظورم کادر فنی است. اینکه دیگران چه فکری درباره من می کنند، مهم نیست. به بازیکن هر چقدر اعتماد کنند، بیشتر جواب می دهد. پیشرفت هر بازیکنی در بازی کردن است، مخصوصا اینکه بازیکن جوان باشد. شاید کادرفنی فکر می کرد جوان هستم یا هر چیز دیگری که این تصمیم را گرفت ولی فکر نمی کنم بازیکن 22 ساله در این فوتبال که از اروپا آمده باشد، جوان محسوب شود. من تجربه حضور در اروپا را داشتم و می توانستم خیلی به مجیدی و استقلال کمک کنم.

خبرنگاران: صحبت هایت مثل بابک مرادی است که هم از اتفاقات پیش آمده ناراحت هستید و هم نمی خواهید به خاطر استقلال صحبت های حاشیه ای انجام دهید.

چرا باید حاشیه ای صحبت کنم؟ زمین گرد است و می چرخد و افراد به هم می رسند. فوتبال برای آدم نمی ماند، چیزی که می ماند دوستی ها و دوست داشتن ها است. اگر فوتبالیست هم نمی شدم طرفدار استقلال می ماندم، چون از بچگی این تیم را دوست داشتم.

خبرنگاران: تیم بعدی ات را انتخاب کرده ای؟

ابتدا باید با باشگاه استقلال به توافق برسم و رضایت نامه ام را بگیرم. نمی توانم درباره پیشنهادها صحبت کنم، شاید برخی ها فکر می کنند آزادی دنبال حاشیه رفتن است. نمی خواستم از استقلال جدا شوم، چون دلم با این تیم است و هر جایی بروم روزی دوباره به این تیم برمی گردم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 اسفند 1400 بروزرسانی: 22 اسفند 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13025

به "آزادی: کاری می کنم کادرفنی استقلال از تصمیمش پشیمان شود، عاشقی من تاوان داشت؛ یک روز برمی گردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادی: کاری می کنم کادرفنی استقلال از تصمیمش پشیمان شود، عاشقی من تاوان داشت؛ یک روز برمی گردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید