آبرسانی به 904 روستای خوزستان در دهه مبارکه فجر

به گزارش کنفرانس هکا، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: در دهه فجر سال جاری طرح آبرسانی به بیش از 900 روستای خوزستان به بهره برداری می رسد.

آبرسانی به 904 روستای خوزستان در دهه مبارکه فجر

خبرنگاران اهواز - محمد رضا کرمی نژاد گفت: پس از وقوع تنش آبی در منطقه ها روستایی حوضه آبی کرخه و کارون اقدامات لازم برای رفع تنش آبی در این منطقه ها و نیز سایر منطقه ها استان از جمله شمال شرق خوزستان در دستور کار نهاده شد.

او می گوید: در دهه مبارکه فجر سال جاری طرح آبرسانی به 904 روستای خوزستان که با اعتبار 700 میلیارد تومان اجرا شده اند به بهره برداری می رسد.

به گفته مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان بعلاوه عملیات آبرسانی به 246 روستا از محل اعتبارات محرومیت زدایی و شرکت آبفا شروع می گردد.

این مقام مسئول گفت: آبرسانی به یک هزار روستای دیگر نیز در دستور کار نهاده شده و پیش بینی می گردد تا تابستان و یا پس از تابستان سال آینده به بهره برداری برسد.

پیشتر کرمی نژاد گفته بود که با روی کار آمدن دولت تازه سرعت در خدمت رسانی به مردم چند برابر شده است و با توجه به نگاه و توجه وزیر نیرو برای رفع کردن مسائل روستاها، عزم جدی در چند ماهه گذشته در زمینه تامین آب پایدار در روستاهای خوزستان استوار شده و با تمام توان مسائل تامین آب روستاها در دستور کار است.

ی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 اسفند 1400 بروزرسانی: 2 اسفند 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13004

به "آبرسانی به 904 روستای خوزستان در دهه مبارکه فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبرسانی به 904 روستای خوزستان در دهه مبارکه فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید